איתור בריכות קבורות או נסתרות

שירותי איתור בריכות קבורות או נסתרות לסובלים מתקלה בביוב ולא יודעים איפה נמצאת בריכת הביוב? מפחדים שהתיקון יהיה כרוך בנזקים לבית ולחצר?

אין מה לפחד – איתור בריכות נסתרות, שירות שאני אהוד אלחנתי מומחה בו, ימצא את המיקום המדויק של התקלה ויבטיח תיקון מהיר, יעיל וללא נזקים מיותרים.

כשישנה סתימה בביוב שגורמת לעוגמת נפש, צחנה ברחבי הבית ופגיעה של ממש בשגרת החיים, אבל מיקומה של בריכת הביוב אינו ידוע, זוהי צרה כפולה ומכופלת.

במקרים אלה אי אפשר סתם להזעיק ביובית שמבצעת פתיחת סתימות ביוב, אלא יש להיעזר באיש מקצוע כמוני, שעובד עם ציוד מתאים לאיתור בריכות סמויות, ולא פחות חשוב: בעל ניסיון בביצוע פעולה זו – כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהוא יזהה במדויק את מיקום הבריכה, יפתח בקלות את הסתימה ובעיקר יצליח למנוע את חזרתה של הבעיה.

איך אני מגלה את הבריכות הנסתרות בדייקנות ובמהירות?

בשלב הראשון אני משתמש במשדר מיוחד שאותו אני מכניס עם מצלמה רגישה אל תוך הביוב, עד שעל המסך צצה לה הבריכה הנעלמת.

בשלב הבא אני סורק את פני השטח הרלוונטיים עם מקלט משוכלל שמאתר את המשדר שנמצא בתוך הביוב, וכשאני מגיע לנקודה המבוקשת, זאת שבדיוק מעל המשדר, אני מקבל אישור מהמכשור המתקדם כך שאפשר לדעת בוודאות שהבריכה הקבורה נמצאת בנקודה זו.

בשלב הזה כל שנותר לי הוא לחפור אך ורק במקום המתאים, כמובן מבלי לגרום נזק מסביב, ולבצע את כל מה שנדרש כדי שהסתימה בביוב תיעלם כלא הייתה ולא תחזור יותר (כולל החלפת משאבות טבולות וכל שירותי הביוב האחרים שנדרשים בהתאם למקרה הספציפי).

איך נוצרות הבריכות הקבורות?

בכל בניין ובכל חצר מתבצעים לא מעט שינויים לאורך השנים: רצפה חדשה, דק עץ מרהיב, שכבת קרקע נוספת על מנת לשתול צמחים משובבי נפש, גנן שממקם עצים או שיחים בצמידות לבריכת הביוב  או שלפעמים רוכשים בית ללא ידיעה שבאותו המקום ישנה בריכת ביוב שמוסתרת או קבורה ועוד - וכשנוצרת סתימה בביוב אין לנו מושג איפה הבריכה שכן היא קבורה תחת התוספות והשינויים וגם לא כל אינסטלטור מצליח למצוא אותה.

בעיה נוספת בבריכה קבורה היא שהאדמה אוצרת לחות, שמטבעה גורמת לקורוזיה במסגרות הברזל של בריכות הביוב ואין אפשרות לפתוח את המכסה כתוצאה מכך עלול להיווצר צורך בשבירה ולאחר מכן בניית הגבהה והרכבת מכסה חדש, תהליך שמייקר ומסרבל את התיקון.

בהתאם ההמלצה היא לפנות לאיש מקצוע מיומן כמוני, בעל ציוד מתאים לאיתור בריכות נסתרות, וכמובן ניסיון רב בפעולה ספציפית זו ובמתן שירותי ביוב מתקדמים באופן כללי.
 


למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

איתור בריכות קבורות או נסתרות

שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
 
 
 
 

אם החלפת משאבות טבולות הוא צורך בלתי נמנע 

  כדאי ליצור איתי קשר ואפתור
את הבעיה במהירות וביעילות
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :