חדירת מים ממרזב

סובלים מחדירת מים ממרזב? מזהים שינויי צבע או קילופים באחד מהקירות בבית כתוצאה מרטיבות? 
מזהים נזילה בתוך הבית מקיר חיצוני וחוששים שהיא תגרום לנזק של ממש?


החשש מוצדק: נזילה בתוך הקיר עלולה לגרום לשורה ארוכה של נזקים - הן מבחינה בריאותית (עובש וטחב שעלולים להוביל לבעיות בדרכי הנשימה, ובפרט בקרב ילדים, קשישים, חולי אסטמה ועוד), הן מבחינה אסתטית (וככל שתמתינו זמן רב יותר לאיתור הסיבה לרטיבות, כך תידרשו להשקיע משאבים רבים יותר בהחזרת המצב לקדמותו) וגם מבחינת התשתית, שכן כל קיר עלול להיחלש משמעותית בעקבות חדירת מים אליו מפני שהמים גורמים לקונסטרוקציות של הברזל אשר בקירות ובקורות הבטון להחליד וכך מתחיל להיווצר כשל מבני אשר כהתחלה רואים סדקים בקירות וככל שעובר הזמן חלקים מהקיר מתחילים לנשור ורואים כבר את הברזל החלוד והמוחלש.

בחלק מהמקרים מקורה של הרטיבות הוא בתקלה בצנרת של השכנים, אבל אם אופציה זו נשללת הרי שבדרך כלל הסיבה היא חדירת מים מהמרזב - וחשוב מאוד לטפל בכך במהירות ובמקצועיות.

אני אגיע אליכם בהקדם עם כל הציוד הנדרש לביצוע כל סוגי התיקונים הרלוונטיים, ועם ניסיון עשיר שמבטיח הן זיהוי מדויק של הסיבה לבעיה במרזב והן פתרון אופטימאלי בהתאם לצרכים שלכם.

הסיבות להיווצרות הבעיה - ואיך אני מספק את הפתרון המושלם בכל מקרה?

ישנן מספר סיבות אפשריות לכך שהמרזב כבר לא ממלא את ייעודו.
♦ סתימה במרזב - מקור הסתימה יכול להיות עלים, בוץ או לכלוך, אבל גם חומרים קשים יותר כגון ברזל או בטון. אני מגיע בכל מקרה עם ציוד משוכלל לצילום פנים המרזב, ועל כן מאתר במדויק את הנקודה בה התרחשה הסתימה ואת הגורם לה. במקרים הקשים אני נעזר ברובוט ייעודי לפתיחת סתימות ביוב וסתימות במרזב אשר מסוגל לבצע חיתוכים מדויקים גם בבטון וברזל ובכך לפתור כל בעיה.

♦ מרזב שבור או מעוקם - חבלה חיצונית בזמן הבניה או בזמן שיפוץ של כל הבניין עלולה לעקם את צינור המרזב או לשבור אותו או שתנועות הקרקע אשר משפיעות על הבניין גורמות לנתק בחיבורי הצינור. בחלק מהמקרים ניתן לתקן את המרזב הקיים ובאחרים אין ברירה אלא להחליפו. בכל מקרה אני מספק הצעת מחיר משתלמת ופתרון שיחזיק מעמד שנים רבות.

♦ מרזב אשר בטעות קדחו בו חור או מס' חורים אשר דולף החוצה ממקומות אלו.

♦ מרזב שהתבלה - אני מקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים ואביזרים מובחרים, שכולם עומדים בתקנים העדכניים, וכך יכול להבטיח לכם מרזב חדש שיעמוד בכל העומסים הנדרשים ממנו.

♦  מרזב שהותקן באופן שגוי או רשלני - גם במקרים אלה בא לידי ביטוי הניסיון הנרחב שלי, ואני מתקן את השגיאות כך שתוכלו ליהנות ממרזב תקין ומקירות יבשים.
שירות נוסף שאני מציע במקרה של חדירת ממים ממרזב הוא תיקון פאץ'.

תיקון פאץ', שנקרא גם תיקון "ללא הרס", מבטיח שהתקלה במרזב שלכם תתוקן ללא צורך בחפירות או שבירות בקירות, וביעילות מרבית וכל זאת מתבצע מתוך הצינור בצורה נקייה ומקצועית .

חשוב להדגיש כי לא כל אינסטלטור אמון על ביצוע תיקוני פאץ', שכן מלאכה זו דורשת הן ציוד ייעודי מיוחד והן מקצועיות ודיוק גבוהים מאוד כדי לא לגרום שום נזק נוסף מפני שפא'ץ אשר נעשה בצורה שגויה יכול לגרום לסתימה בצינור אשר הדרך היחידה לפתוח אותו היא רק באמצעות רובוט מיוחד דבר אשר מייקר את העבודה באלפי שקלים ולפעמים גם יותר!!.

שטיפת קווי מרזב

שטיפת קווי מרזב – פעולה שאותה אני מבצע בעזרת מכשור מיוחד ששוטף את כל הצינור עם מים בלחץ גבוה – מאפשרת הקדמת תרופה למכה, מרזב חף מתקלות ונקי לכל אורכו=קירות יבשים ואפס נזקים.

כדאי במיוחד לבצע שטיפת קווי מרזב לקראת החורף, שכן באופן טבעי חדירת ממים ממרזב מתרחשת בעיקר בעונה זו, כשיורד גשם. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שגם בקיץ עלולים לחדור מים לקירות עקב מרזב לא תקין, וזאת למשל כששוטפים מרפסת או גג של פנטהאוז ישנם מקרים גם כאשר דוד מים או מערכת לחימום מים בגגות של בניינים נוזלים או מתפוצצים כתוצאה מבלאי ואז המים אשר נוזלים מהגג מתנקזים למרזב הפגום וכך יודעים שיש בעיה במרזב וגם בגג באחת ממערכות המים.

בכל מקרה ניתן לאחר השטיפה לבצע גם צילום פנימי של המרזב. מצלמה שברשותי היא מהמתקדמות בעולם, והתמונות המדויקות והמפורטות שהיא מספקת מבטיחות זיהוי מוקדם של כל בעיה עוד לפני שהיא פוגעת בקירות ובאיכות החיים שלכם.

* חשוב לי להדגיש 
אני לא איש מרזבים (גגן) אלא אינסטלטור מומחה לטיפול בצינורות המרזב אשר נמצאים ביציקות הבטון שבתוך הקיר ולא במרזבים חיצוניים.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

אזורי שירותי ביובית


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
תיקון פאץ'
שטיפת קווי ביוב
שירותי ביוב


 
 
 


 
 
 
 


אם יש לך חדירת מים ממרזב כדאי לך ליצור קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :