טיפול בבריכות עמוקות

לפעמים, בעקבות אילוצי בניה ותוואי שטח ישנו צורך אשר מחייב את הקבלנים ומהנדסי הביוב להתקין במקום בריכות עמוקות יותר.

הבריכות הללו נחפרות כדי להעניק לצנרת הביוב את השיפוע הנכון כדי שיזרמו השפכים עד לחיבורם עם הביוב העירוני ומשם למכוני הטיהור, במרבית הפעמים פועלת מערכת הביוב בשיטת הגרוויטציה כאשר השפכים זורמים במערכת רק ע"י השיפוע אשר נמצא בצינורות ונקבע על ידי מהנדס הביוב!

ישנם מקרים שנעזרים במשאבות אך זהו נושא אחר. בריכה מוגדרת כעמוקה החל משני מטרים ומעלה (עומק) והמערכת הינה מערכת סגורה,השפכים אשר זורמים שם משחררים לחלל הבריכה והצינורות גזים רבים הרעילים לאדם ואת חלקם אנו יכולים להריח אך את חלקם לא!!

ישנם אנשים אשר חושבים שאם פותחים את מכסה הבריכה ומאווררים אותה לפרק זמן הגזים מתנדפים מהבריכה לאוויר אך זו טעות גורפת ולעיתים קטלנית! ישנם גזים אשר הם נטולי ריח הנשארים בתוך המערכת והמסוכנים מאוד לאדם הנושם אותם ויכולים להביא לעילפון, ערפול חושים, פגיעה מוחית, ומוות בתוך זמן קצר ולצערנו אנו שומעים וקוראים על מקרים קשים שנגמרו גם לעיתים באסון!
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
 
 
איתור בריכות קבורות
ביוב אינו משחק ויכול להיות קטלני, ישנם אנשים אשר מוכנים לקחת על עצמם את הסיכון ועושים את העבודה ללא ציוד מגן מתאים אך הטיפול בבריכה זו צריך וחייב להיות ולהיעשות אך ורק עם ציוד מגן אשר מותאם לכך.
איננו לוקחים שום סיכון וזאת על ידי שימוש בציוד אשר מותאם לעבודה מסוג זה ובמערכות נשימה סגורות ומשוכללות אשר מעניקות לנו סביבת עבודה בטוחה ואמינה.

צרכים טיפול בבריכות ביוב עמוקות?

צרו קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :