ניקוי שומנים בביוב

ניקוי שומנים בביוב הוא חובה למי שסובל מכיור מטבח שנסתם ללא הרף. אם ריח צחנה עולה מהכיור ולא נעים להיות במטבח כדאי לכם ליצור קשר איתי והעזרה בדרך אליכם.


ניסיתם לפתוח את הסתימה עם פומפה או חומרים לשחרור סתימות אבל אתם יודעים שמדובר לכל היותר בהקלה זמנית בלבד ושתוך זמן קצר שוב תמצאו את עצמכם עם כיור לא תקין וכלים שמשתכשכים במים מזוהמים?

זה הזמן להתקשר אליי, אהוד אלחנתי, כדי שאפתור לכם את הבעיה באופן יסודי – כשבמקרים רבים המקור לסתימות החוזרות ונשנות הוא שומנים שהצטברו בצנרת, ועל כן הפתרון הוא ניקוי שמנים בביוב. 

פתרון יסודי – ושירות לבבי
הניסיון הרב שצברתי בכל הקשור לפתיחת סתימות ביוב מבטיח איתור מהיר ומדויק של המקור לכל בעיה: למשל הימצאות שורשים בביוב, ובפרט כשמדובר בהצטברות שומנים.
בנוסף להענקת שירותי ביוב ברמה מקצועית גבוהה בזכות הוותק הרב כמו גם ביובית מאובזרת בציוד המתקדם ביותר, אני מקפיד על זמינות מלאה, אמינות מוחלטת ושרות מכל הלב.

מדוע מצטברים שומנים בביוב וכיצד הם פוגעים בצנרת הביתית?

תוך כדי שטיפת כלים (בין אם במדיח ובין אם ידנית) זורמים לצנרת שמנים רבים, וחלקם מצטבר לאורך דפנות הצינורות המטבח. התוצאה: החלל הפנוי למעבר המים מצטמצם, עד שבסופו של דבר נוצרת סתימה של ממש.

ברוב המקרים נשתמש במוצרים לפתיחת סתימות, שאמנם משחררים את החסימה אבל הכימיקלים שבהם עלולים לגרום לצריבות במערכת הנשימה ולכוויות אם הם באים במגע עם העור.

בנוסף, הם מקשיחים ומייבשים את השומנים בצינורות. עם הזמן נוצר בלוק שומן קשיח בתוך הצינור, ובסופו של דבר פותחי הסתימות כבר אינם אפקטיביים וכיור המטבח עולה על גדותיו. מי שבעיקר סובל מתופעה זו הם דיירי הקומות התחתונות בבניינים רבי קומות, ובכל מקרה חשוב לפנות לאיש מקצוע מנוסה שיודע כיצד יש לבצע פתיחת סתימות ביוב כתוצאה מהצטברות שמנים.


למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

שירותי ביובית ב:

לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
 
ניקוי שומנים בביוב
השיטה שבה אני עובד היא היעילה ביותר לטווח הארוך: פירוק בלוקי השומן באמצעות שטיפה בלחץ גבוה במיוחד, ניקוי הצינור מהשומנים ושאיבת ביוב יסודית על מנת להוציא את כל השמנים – וכך כיור המטבח יישאר פתוח ונקי לתמיד.
 

אם הנך זקוק לניקוי שומנים בביוב כדאי לך 

ליצור איתי קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :