פתיחת סתימות בביוב

שמי אהוד אלחנתי, אינסטלטור מומחה לזיהוי בעיות הקשורות לסתימה בביוב ומתן פתרונות הולמים להעלמת הבעיה.

לפעמים מוקד הבעיה נמצא עמוק בתוך צינור הביוב ובעזרת ציוד צילום המיועד לצילום קווי ביוב אני מאתר ואת הבעיה ופותר אותה אחת ולתמיד.
ישנם מקרים שבהם פתיחת סתימות ביוב מחייבת שימוש ברובוט מתקדם שיוצר במיוחד על מנת לבצע פתיחת סתימות אשר אין אפשרות לפתוח אותם באמצעים קונבנציונליים - כך למשל כשהביוב נסתם לאחר שנשפך לתוכו בטון או חומרי בנייה אחרים, כשהצינורות נמעכו בצורה משמעותית או כשישנה חדירת שורשים מסיבית.
הימצאותם של שורשים בביוב הינה בעיה קשה במיוחד שכן שפע המזון והמים גורמים לצמיחה מהירה מאוד ולסתימות קשות בתוך צינורות הביוב.

כדי לפתור את הבעיה יש להשתמש בדיזה הידראולית מיוחדת לביצוע חיתוך שורשים בביוב שחותכת ומרסקת רת השורש לרסק ללא שום פגיעה בצינור ולפעמים אף ברובוט. הציוד המגוון והמשוכלל שבאמתחתי מאפשר לי להבטיח לכם פתרון מלא בכל מצב, גם אם הוא השורשים התרבו והתעבו מאוד – ולא רק להבטיח אלא גם לקיים!
צילום קווי ביוב מאפשר זיהוי מדויק של הגורם לסתימה, ועל כן גם מציאת הפתרון המתאים ביותר בכל מקרה. לשם כך אני נעזר בציוד צילום צנרת ביוב משוכלל אשר באמצעותו אני משתמש במצלמה רובוטית משוכללת אשר נכנסת לתוך הצינור ומאירה אותו מבפנים את התמונה שהיא באיכות H.D אנו רואים מיידית על מסך ברור וגדול ונותן לנו תמונה מדויקת של פנים הצינור יש לנו גם אפשרות להתמקד ולהגדיל כל נקודה ונקודה בכול קוטר הצינור כך שהבדיקה היא מקיפה ומושלמת. 
סובלים מתקלה בביוב ולא יודעים איפה נמצאת בריכת הביוב? כשישנה סתימה בביוב שגורמת לפגיעה של ממש בשגרת החיים, אבל מיקומה של בריכת הביוב אינו ידוע, זוהי צרה כפולה ומכופלת.במקרים אלה יש להיעזר באיש מקצוע, שעובד עם ציוד מתאים לאיתור בריכות סמויות.


שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
 


למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

מה אומרים על השירות

פתיחת סתימה בביוב

 
 
 
 
 
 
 

מחפשים אינסטלטור מומחה לפתיחת סתימות בביוב?

  כדאי ליצור איתי קשר ואפתור
את הבעיה במהירות וביעילות
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל  כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ולהזמין שירותי ביובית ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל:
 
הביוב שוב נסתם? מחפשים מומחה לפתיחת סתימות בביוב?
התקשרו עכשיו ל- 054-5444011