צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב או צילום קווי ביוב בטכנולוגיה מתקדמת למציאת הבעיה שגורמת לסתימה בביוב. 

למה להמשיך לסבול - זה הזמן להתקשר אליי, אהוד אלחנתי, ואני אגיע במהירות עם ציוד צילום צנרת ביוב משוכלל להפליא שבעזרתו ניתן להבין מיד מהי הסיבה לתקלה, וכמובן לתקן אותה חיש קל.
אחד המקרים בהם נדרש צילום צנרת ביוב הוא תיקון פאץ'   או טלאי ונקרא גם "אל הרס" שמבוצע ללא חפירה וללא שבירה גם בצנרת הביוב וגם במרזבים!    

 כאשר רואים ומוצאים בעיה במהלך הצילום של הצינור אם זה נתק/שבר או חדירת שורש משתמשים בשיטה זו אשר במהלכה מחדירים לצינור בלון מיוחד אשר עטוף בבד שעשוי מסיבי זכוכית וספוג בדבק ופולימרים מיוחדים למטרה זו.


 
בבתים בהם ישנה מערכת ביוב ישנה שכבר אינה מתפקדת או במקומות שבהם הותקנה מערכת ביוב שלא לפי התקן יש צורך להגיע למקום ולבדוק גם ויזואלית את מצב הבריכות וגם יש צורך בצילום צנרת ביוב כדי לראות את מה שקורה מתחת לאדמה! במידה וניתן לתקן נבצע תיקון מקומי אך במידה וצריך להחליף את מערכת הביוב ניתן הצעת מחיר הוגנת ומקצועית שמכילה את המערכת,תוואי השטח חלקים, אביזרים ועבודה. אני משתמש אך ורק באביזרים וחלקים בעלי תו תקן בלבד!!  ולא משתמש בשום אביזר פשוט על איכות אין פשרות אצלי ולא על טיב העבודה! כמובן שבסיום אני נותן אחריות על כל מה שעשיתי. שיטת עבודה זו תקפה לכול מערכות הביוב בין אם זה מפעלים,בתים פרטיים או משותפים.

עוד מקרה שמחייב צילום צנרת ביוב הוא כשנוצרת בעיה בבניין משותף, למשל בשל הימצאות שורשים בביוב.

צילום מדויק ומפורט מאפשר פתיחת סתימות ביוב במהירות וביעילות, ועם מינימום פגיעה בשגרת החיים של הדיירים.

לצורך תיקון צנרת ביוב בבית משותף רצוי לקרוא לאינסטלטור לא רק מקצועי אלא גם בעל יושרה כמוני כך שכל הדיירים יוכלו להיות רגועים ולדעת כי העבודה מתבצעת באופן המקצועי ביותר וכי הצעת המחיר שקיבלו היא הכי משתלמת.
צילום קווי ביוב מתאים לא רק לבתים משותפים אלא באופן כללי כשנדרש תיקון צנרת ביוב.

כאמור אני מבצע צילום צנרת ביוב באמצעות מצלמה מתקדמת המספקת תמונות באיכות HD וברמת פירוט גבוהה במיוחד, כך שמובטח לכם כי התקלה תתוקן אחת ולתמיד ולא תצטרכו יותר לסבול מריח רע וממפגעים תברואתיים עקב ביוב לא תקין.

ציוד צילום צנרת איכותי כפי שיש לי מספק גם תמונה מפורטת של פנים המרזבים, ומאפשר לי להבטיח לכם תיקון מלא במקרה של חדירת מים ממרזב. כדאי לדעת כי במקרים אלה, שגורמים לרטיבות בקירות הפנימיים, זוהי סכנה בריאותית של ממש עקב היווצרות עובש, ועל כן כדאי לטפל בכך במהירות - ובמקצועיות.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

חשוב להבין כי צילום פנים צנרת של ביוב מחייב לא רק ציוד מקצועי אלא גם הפעלה מיומנת שלו, ובעיקר ניסיון עשיר כדי להבין מה אומרות התמונות שמגיעות מהצנרת. אחרי שנים רבות רבות במקצוע אני מפענח בדייקנות כל צילום צנרת בביוב, ומציע לכם את התיקון המושלם בדרך לאיכות חיים כפי שמגיעה לכם.

במידת הצורך ניתן לשמור את הקובץ כולו או תמונות בודדות לזיכרון נייד או לדיסק, ולהוסיף חוות דעת כתובה ומנומקת לצילומים הברורים והמפורטים!

צילום הצנרת מיועד גם למרזבים אשר ישנה בהם בעיה אשר דרכה נכנסים מים לדירה ויש צורך לאתר היכן הבעיה ולתקן אותה בעזרת פא'ץ-טלאי וגם צילום הצנרת מומלץ לקראת סוף בניה או שיפוץ לפני הנחת המרצפות כך שניתן ורצוי לבדוק אם אין בעיה בצנרת אשר קרתה במזיד או בשוגג ע"י הקבלן ופועליו וניתן יהיה לתקן אותה בעלות נמוכה יחסית וללא עוגמת נפש גדולה.
צילום צנרת ביוב
תיקון פאץ'
את הבלון ממקמים במרכז הבעיה ומנפחים אותו עד שהוא נצמד לדופן הצינור בעוצמה מבפנים! לאחר כשעתיים משחררים את האוויר ומוציאים את הבלון,לאחר מכן מכניסים שוב מצלמה כדי לבדוק שהכול בסדר וניתן מיידית להשתמש בצינור, לאחר 24 שעות הכול מגיע ליבוש סופי וחזק עד כדי פי 2.5 מחוזק הצינור כך ששום דבר לא יוכל להיכנס או לצאת ממקום. התיקון משמש גם כתותבת חזקה לצינור במקום השבר! רצוי לציין שתיקון זה חייב להתבצע ע"י בעל מקצוע מיומן ומנוסה!!  זאת מכיוון שאם התיקון משתבש האפשרות היחידה לתקן את הפגם הינה רובוט אשר צריך לכרסם את הכול מבפנים ולבצע תיקון נוסף כך שתוספת כזו שבוצעה ע"י בעל מקצוע לא מנוסה יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים מיותרים שצריך לשלם! 
תיקון פאץ'

שירותי ביובית ב:

לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אם ברצונך בשירותי צילום צנרת ביוב 

  כדאי ליצור איתי קשר ואפתור
את הבעיה במהירות וביעילות
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הנך זקוק לשירותי צילום צנרת ביוב כי הביוב סתום

  כדאי ליצור איתי קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :