פתיחת סתימות בביוב בעזרת רובוט מתקדם

פתיחת סתימות בביוב בעזרת רובוט מתקדם למי שסובלים מתקלה חמורה שמשבשת את שגרת החיים שלכם שוב ושוב?

אולי אפילו ניסיתם כבר אינסטלטור שלא הצליח לתקן ובמקרה הטוב סיפק הקלה זמנית בלבד?


כדאי לדעת שישנם לא מעט מקרים שבהם הפתרון האמיתי והמיטבי לבעיות הביוב שלכם הוא רובוט – וליתר דיוק שירותי רובוט לפתיחת סתימות שאני אהוד אלחנתי, איש מקצוע ותיק ומוערך מעניק שירות כזה ללקוחותי.

 

יתרונות הרובוט

רובוט לפתיחת סתימות מסוגל להיכנס אל כל צינור, יהא מצבו אשר יהא, ולבצע חיתוכים פנימיים מדויקים להפליא ללא שום נזק חיצוני וביעילות מרשימה.

פתיחת סתימות בביוב באמצעות רובוט שכזה לא רק מסלקת את המפגע הקיים (שהרי ביוב שעולה על גדותיו הוא מפגע חמור במיוחד) אלא גם מבטיחה שהתופעה המתסכלת והמזיקה לא תחזור על עצמה.

בין המקרים בהם מומלץ להיעזר בשירותי רובוט לפתיחת סתימות בביוב:
ביוב שנסתם עקב בטון שנשפך בטעות לתוכו, או בשל חומרי בנייה אחרים שחדרו אל צינורות הביוב תוך כדי עבודות בנייה, שיפוץ וכו'.

שורשים בביוב - כשמדובר בשורשים מסיביים במיוחד שכבר הספיקו לצמוח ולהתפתח עד כדי כך ששאיבת שורשים מהביוב באמצעים הרגילים אינה פותרת את הבעיה, מי שכן יצליח הוא הרובוט.
✔ דפורמציה חמורה בצינורות הביוב או צינורות שנמעכו קשות.

עוד כדאי לדעת שרובוט שתוכנן לביצוע שירותי אינסטלציה מסוגל לתקן גם מרזבים לא תקינים בשל קידוחים שגויים או הברגות של ברגים או ברזלים לתוכם.

שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי


למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011


 

מחפשים אינסטלטור מומחה לפתיחת סתימות בביוב בעזרת רובוט?

כדאי לך ליצור קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :
הרובוט המשוכלל שאני עובד איתו מבטיח פתיחת סתימות בביוב גם במקרים מסובכים במיוחד, שבהם שירותי ביובית רגילים לא מצליחים להעלים את הבעיות המבניות בביוב ולמעשה אף לא להקל על תופעות הלוואי של אותן בעיות – ריח רע, הצפות חוזרות ונשנות, סכנה תברואתית ופגיעה מהותית באיכות החיים של מי שהביוב שלו כבר לא מצליח לסלק את כל השפכים שזורמים אליו.

גם אם כבר חשבתם להרים ידיים לנוכח מורכבות הבעיה, אל תעשו זאת. אני והרובוט – שכמובן מתוכנן ומיוצר במיוחד על מנת לבצע עבודות אינסטלציה מתקדמות – נגיע אליכם (כמובן בזמן שעליו סיכמנו), ואתם תוכלו לחזות כיצד הטכנולוגיה מחוללת פלאים גם בתחום האינסטלציה ולמה רובוט מצליח גם במקומות שבהם ביובית פשוטה נכשלת.