חדירת שורשים לביוב היא בעיה נפוצה מאוד, גם בבתים צמודי קרקע וגם בבניינים גבוהים. כולנו אוהבים עצים ורוצים אותם ליד הבית, והם כמובן תורמים רבות לאיכות החיים שלנו, אבל כשיש סדק (אפילו קטנטן) במערכת הביוב או חיבור לא תקין ושורש מצליח לחדור לשם הצרות מתחילות ואז יש צורך לבצע חיתוך שורשים בביוב.

חיתוך שורשים בביוב

בעזרת ציוד מתקדם הכולל מצלמה רובוטית ומשוכללת הנכנסת לצינור,מאירה אותו מבפנים ומראה לנו במדויק ובאיכות H.D את פנים הצינור ואת הבעיה איתה אנו מתמודדים!  דיזה הידראולית מיוחדת שתוכננה במיוחד למטרה זו מסתובבת במהירות מאוד גבוהה בצינור וקוצצת את השורש עד היסוד, הופכת אותו לרסק ואז שוטפת אותו החוצה מהביוב ללא שום פגיעה בצינור, או רובוט משוכלל שמבצע בדייקנות כירורגית פתיחת סתימות במקרים הקשים ביותר – מבטיח את העלמת הבעיה מן השורש בדרך לאיכות חיים אמיתית עבורכם.
צילום שורשים
 
 
אחרי שאני מבצע חיתוך שורשים בביוב עם הציוד המשוכלל הנ"ל, חשוב לתקן את הצינור כדי ששורשים אחרים לא יחדרו ויכריחו אתכם להזמין שוב פתיחת סתימות ביוב.
לשם כך אני מבצע תיקון פנים צנרת (תיקון פאץ') אשר נקרא גם תיקון "אל-הרס" אשר באמצעותו אנו מחדירים לצינור בלון מיוחד העטוף בבד מסיבי זכוכית וספוג בדבק ופולימרים מיוחדים וכאשר הבלון מנופח בצינור הוא מצמיד את הכול בעוצמה מבפנים כלפי הצינור,לאחר שעתיים הבלון מוצא ונעשה צילום נוסף במטרה לוודא שהכול בסדר! לאחר 24 שעות הפא'ץ מגיע ליבוש סופי אשר חזק פי 2.5 מהצינור ועמיד למשך שנים רבות ומאותו רגע תוכלו לישון בשקט בידיעה שבאותה נקודה כבר לא יופיעו שורשים בביוב וישבשו לכם את החיים.

שורשים בביוב

שורשים בביוב הם צרה לא פשוטה. אם עוד פעם מי הביוב חזרו אליכם הביתה לאחר ששאבו לכם את הביוב וריח הצחנה אינו פוסק. רוב הסיכויים שיש לכם שורשים בביוב שסותמים את מעבר השפכים.
שמי אהוד אלחנתי אינסטלטור מומחה בתחום חיתוך שורשים בביוב. תנו לי לפתור לכם את הבעיה ומובטח לכם פיתרון מהיר לסבל שלכם.
צילום צנרת ביוב הוא השלב הראשון כדי להבין מה קורה בתוך המערכת. לשם כך ברשותי מצלמה ממוחשבת מהמתקדמות בעולם שמבצעת צילום קווי ביוב ומספקת תמונה מפורטת ומדויקת, בדרך לפתרון מלא ולטווח ארוך של הבעיה.

בנוסף לציוד המשוכלל אני מקפיד על זמינות מלאה, אמינות ללא פשרות ושירות מכל הלב, הכל כדי לעזור לכם להתגבר על הקושי בקלות.


שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי


למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

חיתוך שורשים
צילום שורשים בביוב

אם יש לך שורשים בביוב?

  כדאי ליצור איתי קשר ואפתור
את הבעיה במהירות וביעילות
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם יש לך שורשים בביוב כדאי לך ליצור איתי קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד:  054-5444011 
ואפשר במייל :
ביוב הוא סביבה אידיאלית לשורשים – מים בשפע והמון מזון – כך שהם צומחים שם במהירות עד שיוצרים חסימה בזרימה של מי הביוב, ואלה חוזרים אליכם הביתה ומציפים אתכם בסירחון ותסכול.

אני אגיע אליכם עם ציוד מקצועי גם לביצוע צילום צנרת ביוב שיזהה בדיוק איפה התקלה וגם לחיתוך שורשים בביוב כדי שתוכלו לחזור לשגרה נקיה ונעימה.
יש לכם שורשים בביוב שיוצרים סתימה? מחפשים מומחה שיפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד?
התקשרו עכשיו אלי 054-5444011 ואפתור את הבעיה.