שירותי אינסטלציה מתקדמים לבעיות שמקורם בביוב 

הכיור באמבטיה עוד פעם נסתם? ניסיתם כל מיני דרכים אבל שוב ושוב יש סתימה באסלה? נתקלתם בבעיה דומה בכיור במטבח, שגם אחרי ביקור של ביובית חזר לסבול מסתימות? 

למה התשובה לבעיה שלכם היא להתקשר אליי?

לא כל מי שמציע שירותי אינסטלציה יצליח לפתור את הבעיה שלכם, גם אם הוא איש מקצוע ותיק וישר. ישנם לא מעט אינסטלטורים שיודעים להחליף כיורים ולהתקין אסלות, אבל אם הבעיה היא בביוב אתם זקוקים לאיש מקצוע כמוני שמציע שירותי ביוב מתקדמים ובפרט איתור יעיל ומלא של הגורמים לבעיות החוזרות ונשנות וכמובן תיקון מקצועי ומקיף שלהם.

מהם הגורמים העיקריים לסתימות חוזרות ונשנות בכיורים ובאסלה?

ישנן סיבות רבות לתקלות בביוב שגורמות לסתימות שחוזרות על עצמן שוב ושוב. ביניהן:
♦ השלכת מגבונים, חיתולים ומגבות נייר לאסלה - מומלץ להשליך את כל אלה לפח
♦ חדירת שורשים לביוב - רצוי לא לשתול עצים או שיחים בקרבת בריכות ביוב שכן שורשים בביוב עלולים לגרום לנזק חמור
♦ סדקים, שברים או נתקים בצינורות הביוב
♦ הרכבה לקויה של מערכת הביוב ובפרט שיפוע שגוי של הצנרת, זוויות בתוך הקרקע שמתנתקות עם הזמן, הלחמות רשלניות ועוד
♦ הימצאותם של גופים זרים בביוב - בקבוקים, כלי פלסטיק, צעצועים ואפילו גופות של חולדות
♦ עבודות בנייה שגורמות למעיכת צינורות ביוב או לחדירת בטון וחומרים אחרים לצנרת
♦ שימוש רב בפותחי סתימות, שעם הזמן מתמצקים בתוך הצנרת וגורמים לסתימה חמורה - הזרמת מים רותחים אחת לשבוע עשויה למנוע תקלה זו.
 
כאמור לא כל אינסטלטור מוסמך לבצע את העבודות הנ"ל, וגם לא כל מי שמסוגל לבצע פתיחת סתימות ביוב יודע לתקן תקלות מורכבות יותר, ובטח לא לעשות זאת באופן מקצועי, יעיל, מהיר ונקי כמוני.

​בנוסף למקצועיות אני מקפיד על שירות אדיב ועל שקיפות כך שתוכלו לדעת בכל שלב ושלב של העבודה מה אני מתקן ומדוע נדרש אותו תיקון - כך שבסיום העבודה תוכלו לא רק ליהנות מבית נקי ונטול מפגעי ריח אלא גם מהידיעה כי שכרתם את שירותיו של האדם המתאים ביותר.

 שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

כשישנה סתימה בביוב שגורמת לעוגמת נפש, צחנה ברחבי הבית ופגיעה של ממש בשגרת החיים, אבל מיקומה של בריכת הביוב אינו ידוע, זוהי צרה כפולה ומכופלת.

במקרים אלה אי אפשר סתם להזעיק ביובית שמבצעת פתיחת סתימות ביוב, אלא יש להיעזר באיש מקצוע כמוני, שעובד עם ציוד מתאים לאיתור בריכות סמויות, ולא פחות חשוב: בעל ניסיון בביצוע פעולה זו – כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהוא יזהה במדויק את מיקום הבריכה, יפתח בקלות את הסתימה ובעיקר יצליח למנוע את חזרתה של הבעיה.
 
 
אם התיאור הנ"ל נשמע לכם מוכר, קרוב לוודאי שהבעיה אינה בכיור או באסלה – אלא בביוב, ועוד שאיבת ביוב לא תעזור. 
אבל יש גם חדשות טובות: אפשר לפתור את הבעיה מן היסוד. כל שעליכם לעשות הוא לקרוא לי, אהוד אלחנתי, ואני אגיע עם הציוד המתקדם ובעיקר עם הניסיון הרב שמאפשר לי לזהות במדויק ובמהירות את המקור האמיתי לתקלה שמוסיפה לחיים שלכם הצפות מתסכלות ועוגמת נפש.
 
 
 
 
 
טיפול בבריכות ביוב עמוקות מחייב ציוד מיוחד, ניסיון ועבודה מקצועית ללא פשרות. בבריכות אלה ישנם גזים רעילים, שלפעמים אין להם ריח - תיקון לא מקצועי הוא סכנת נפשות גם לאינסטלטור וגם לבני הבית! אל תתפשרו אלא התקשרו אליי לפתרון יסודי, איכותי ובטוח. 
 

אם ברצונך בשירותי אינסטלציה הקשורים בביוב 

  כדאי ליצור איתי קשר ואפתור
את הבעיה במהירות וביעילות
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :