שירותי ביובית בבת ים

מחפשים שירותי ביובית בבת ים כי הביוב שלכם סתום והצחנה חודרת לבית? הכיורים מוצפים בגלל התקלה? 

כשישנה בעיה בביוב אסור להתפשר אלא יש להזמין את האינסטלטור המקצועי והמנוסה ביותר – התקשרו אליי כבר עכשיו, ואני אגיע בהקדם כדי לאתר את הסיבות למצוקה שלכם ולטפל בהן כך שהן ייעלמו מחייכם לתמיד.

למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

שירותי הביוב המבוקשים בבת ים

✔ פתיחת סתימות ביוב – אני מקפיד לא רק לפתוח את הסתימה שמייצרת את המצוקה אלא מבצע את כל מה שנדרש כדי שהסתימה בביוב לא תחזור על עצמה.
✔ תיקון צנרת ביוב בבתים משותפים – כשבמידת הצורך אני נעזר בציוד משוכלל לצילום פנים הצנרת ולאיתור של הנקודה המדויקת בה הצינור פגום.
✔ סילוק שורשים מהביוב – הימצאות שורשים בביוב עלולה להסתיים בנזקים חמורים לתשתיות. הסיבה לכך היא שבתוך הביוב השורשים מוצאים מזון בשפע וכמובן גם מים רבים, ועל כן הם מתפתחים במהירות לכל עבר וגורמים לסדקים ושברים.
✔ שטיפת קווי ביוב – פעולת מנע שעשויה לחסוך לכם צרות רבות.
✔ שטיפת מרזבים – עוד פעולת מנע שעשויה לחסוך צרות רבות ובפרט חדירת מים אל הבתים עקב ליקויים במרזב.
✔ תיקון פאץ' – תיקון מורכב במיוחד במקרים שבהם מבקשים להימנע מפגיעה במשטח שמעל צינורות הביוב.

שירותי ביובית בבת ים נוספים שאני מציע הם איתור בריכות נסתרות (למצבים שבהם מיקומה של בריכת הביוב אינו ידוע ונדרשים מקצועיות וניסיון כדי לאתר אותה), החלפת משאבות טבולות (לבתים פרטיים ויחידות דיור שבהם צינורות הביוב נמוכים ביחס לתשתית הביוב העירונית של בת ים), שירותי ביוב למפעלים ותעשייה כולל ניקוי שמנים מהביוב, ועוד ועוד.

ציוד משוכלל, הצעת מחיר הוגנת, אחריות מלאה

ישנן 3 סיבות עיקריות לכך שכדאי לכם להזעיק אותי בכל מקרה שבו אתם נזקקים לשירותי ביובית בבת ים:
1. הציוד המשוכלל שבעזרתו אני מבצע את העבודות השונות - ביובית עם דיזה הידראולית לסילוק שורשים מהביוב, מצלמות HD משוכללות לקבלת תמונה מפורטת של פנים הצנרת בכל מקרה, רובוט שאמון על פתיחת סתימות בביוב שציוד רגיל לא מסוגל לפתוח, ועוד.
2. הצעת המחיר שאני מספק היא תמיד הוגנת ומשתלמת.
3. אני מעניק אחריות מלאה על כל התיקונים וההתקנות – שכן אני יודע מעל לכל צל של ספק שהחומרים בהם אני משתמש הם איכותיים מאוד ועומדים בכל התקנים הנדרשים, ובנוסף העבודה שאני מבצע נעשית עם מלוא תשומת הלב וללא שום פשרות או קיצורי דרך.  
 
 

מחפשים שירותי ביובית בבת ים כי הסבל מהביוב בלתי ניסבל? 

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל  כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ולהזמין שירותי ביובית ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל: