שירותי ביובית בגבעתיים

מחפשים שירותי ביובית בגבעתיים כי הכיור במטבח נסתם פעם אחר פעם? שילמתם על פתיחת סתימות ביוב אבל התקלה חזרה?
מתגוררים בבניין משותף בגבעתיים והביוב התיישן או נפגע ולא מצליח לסלק את כל השפכים?


אל תסתפקו בפתרונות חלקיים שמעלימים את המפגע התברואתי לזמן קצר בלבד - התקשרו אליי, אהוד אלחנתי, אינסטלטור בעל ניסיון רחב במיוחד בביצוע כל סוגי התיקונים שקשורים לביוב, כולל תקלות מורכבות במיוחד שעבורן יש לי ציוד מתקדם דוגמת רובוט לפתיחת סתימות, דיזה הידראולית לסילוק שורשים בביוב ביובית משוכללת לפתיחת סתימות ומצלמה מהמשוכללות ביותר שיש לצילום פנים צנרת.

למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

איך לשמור את איכות החיים הגבוהה שיש בגבעתיים?

גבעתיים מציעה לתושביה איכות חיים אמיתית, ובפרט תשתיות משובחות ורמת ניקיון מרשימה. יחד עם זאת ישנם בעיר לא מעט בניינים ותיקים שבהם צנרת הביוב עלולה להיות כבר ישנה ולא לעמוד בעומסים הקיימים בימינו, וגם בבניינים החדישים ייתכנו תקלות שונות המחייבות הזעקת שירותי ביובית בגבעתיים.

אם אתם סובלים מבעיות ביוב  שאינו ממלא את תפקידו החיוני, התקשרו אליי ואני אגיע במהירות על מנת להשיב לכם את איכות החיים אליה הורגלתם. השירות שאני והצוות שלי מספקים לכל לקוחותינו הוא בראש ובראשונה מקצועי להפליא, ובנוסף אדיב, חביב ואמין לחלוטין. בפרט אני מקפיד על שקיפות מלאה, כך שתוכלו להבין בכל שלב מה אני עושה, מדוע הדבר נעשה ואילו אלטרנטיבות רלוונטיות מבחינת מצב הביוב.

אילו שירותים אני מציע לתושבי גבעתיים?

הניסיון הרב והציוד המשוכלל שברשותי מאפשרים לי להציע מגוון רחב של שירותי ביוב כולל כאלה שאינם ניתנים ע"י ביובית רגילה שרק שואבת את הביוב אך לא פותרת את התקלה מהיסוד, ועל כן היא עלולה לחזור על עצמה תוך זמן קצר.

בין השירותים:

✔ צילום קווי ביוב
✔ ניקוי שמנים בביוב
✔ פתיחת סתימות ביוב קשות במיוחד באמצעות רובוט מתקדם
✔ חיתוך וסילוק שורשים מהביוב
✔ תיקון פאץ'-טלאי בביוב
✔ החלפת משאבות טבולות

וישנם כמובן עוד שירותי ביובית בגבעתיים - הן עבור בתים פרטיים והן עבור בניינים משותפים, כשבכל מקרה השירות המוקפד שאני מציע והמקצועיות חסרת הפשרות מבטיחים לכם ביוב ללא תקלות לטווח ארוך ושקט נפשי ללא דאגות. 
 
 
 

מחפשים שירותי ביובית בגבעתיים כי הסבל מהביוב בלתי ניסבל? 

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל  כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ולהזמין שירותי ביובית ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל: