שירותי ביובית בחולון

מחפשים שירותי ביובית בחולון כי אתם סובלים מסתימת ביוב? הסירחון מציף את הבית או החצר? חוששים ממפגע בריאותי?

אל תבזבזו זמן מיותר ואל תסבלו סתם – התקשרו אליי, אהוד אלחנתי, ואני אגיע בדיוק בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש כדי לפתור כל תקלת ביוב.
אני מבטיח פתרון מקיף לטווח ארוך של כל בעיית ביוב, ולא רק מבטיח אלא גם מקיים, וזאת בזכות ידע מקצועי נרחב, ניסיון של שנים רבות בכל הסוגים של שירותי ביוב, ציוד מהמתקדמים בתחום האינסטלציה ומחויבות מלאה לכל לקוח ולקוח אשר זקוק לשירותי ביובית בחולון, בין אם מדובר בדירה, בניין משותף, בית עסק או מפעל.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

אילו שירותי ביוב בחולון אני מבצע?

✔ פתיחת סתימות בביוב – באופן עקרוני כל ביובית יכולה לבצע שאיבת ביוב, אבל לא כל אינסטלטור יצליח לאתר את מקור התקלה ולטפל בה כך שהיא לא תחזור ואתם תוכלו ליהנות מראש שקט ובית נעים ונטול מפגעים תברואתיים. אני עושה זאת בעזרת הציוד המשוכלל שברשותי ואשר כולל בין השאר ציוד צילום צנרת, רובוט שמבצע פתיחת סתימות ביוב קשות ועוד, ובזכות המיומנות הגבוהה בתפעול הציוד.
✔ תיקון צנרות ביוב – בבתים פרטיים, בנייני דירות ובמפעלי תעשייה. חשוב לציין שאני מעניק אחריות מלאה על כל תיקון, שכן אני יודע בוודאות שהיא תחזיק מעמד לזמן רב בזכות השימוש בחומרים איכותיים שעומדים בכל התקנים העדכניים וההקפדה על עבודה מושלמת ללא שום קיצור דרך או פשרה.
✔ החלפת קווי ביוב – חלק מתשתיות הביוב בחולון כבר התיישנו ואינן מתאימות לכמויות השפכים של ימינו. במקרים אלה אני ממליץ על התקנת מערכת ביוב חדשה, שתתאים בדיוק לצרכים שלכם. גם על התקנה שכזו אני מעניק אחריות מלאה.
✔ חיתוך שורשים בביוב – חדירת שורשים אל בריכות ביוב היא צרה צרורה שעלולה להסתיים בנזקים חמורים לתשתית, וזאת עקב ההתפתחות המהירה מאוד של השורשים בסביבה אופטימלית עבורם. במקרים אלה אני נעזר בציוד מיוחד לפתרון הבעיה מן היסוד.
✔ חדירת מים ממרזבים – שירותי ביוב כוללים טיפול גם בבעיות הקשורות במרזבים ובפרט תיקון מרזבים פגומים שעלולים להוביל לחדירת מים אל הבית וגרימת נזק של ממש.

היתרונות שלי

אם אתם זקוקים לאחד מאותם שירותי ביובית בחולון או לכל בדיקה או תיקון אחרים של מערכות ביוב, זה בדיוק הזמן להתקשר אליי.

בנוסף להתחייבות להשתמש אך ורק בחומרים ואביזרים איכותיים שעומדים בכל התקנים ולבצע כל עבודה באופן המקצועי ביותר ללא פשרות, ולאחריות המלאה שאני מספק על כל תיקון, אני מקפיד גם על שקיפות מלאה לאורך כל התהליך, הצעות מחיר משתלמות, עמידה בלוחות הזמנים עליהם סיכמנו ועל מאור פנים. 
 
 
 
 
 
 

מחפשים שירותי ביובית בחולון כי הסבל מהביוב בלתי ניסבל? 

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל  כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ולהזמין שירותי ביובית ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011