שירותי ביובית בסביון

מחפשים שירותי ביובית בסביון כי שוב יש סתימה באחד הכיורים שכבר חזרה על עצמה מספר פעמים? הביוב גולש בחצר המדהימה שלכם ומשחית את הצמחיה והדשא? הריח בלתי ניסבל?

כדי להמשיך ליהנות מאיכות חיים אמיתית, ללא מפגעי ריח וסכנות בריאותיות, התקשרו אליי, אהוד אלחנתי. כאינסטלטור בעל ניסיון נרחב בטיפול בכל סוגי תקלות הביוב אני מבצע פתיחת סתימות ביוב בהצלחה מלאה גם במקרים הסבוכים ביותר, תוך הקפדה על עבודה מסודרת ונקיה. במידת הצורך אני משתמש בציוד מתקדם שכולל מצלמות משוכללות לזיהוי המתרחש בתוך הצינורות, רובוט לפתיחת סתימות קשות במיוחד ועוד.

למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

תקלות ביוב אופייניות לסביון - והפתרון האפקטיבי שאני מציע

אינסטלטור המציע שירותי ביובית בסביון חייב להתמחות במספר שירותי ביוב מתקדמים, ובהם:
✔ איתור בריכות קבורות - בחלק מהבתים הוותיקים של סביון בריכות הביוב נסתרות מהעין ועל כן נדרש ציוד ייעודי הכולל גלאי ומשדר מיוחדים לאיתורן. בנוסף בא לידי ביטוי במקרים אלה הניסיון הנרחב שלי בתפעול אותו ציוד ובפענוח מדויק של הממצאים.
✔ חיתוך שורשים בביוב - כמעט בכל בית בסביון תמצאו עצים וצמחים אחרים, ועל כן ישנה סכנה שהשורשים יחדרו אל בורות הביוב, שם ממתינים להם שלל מינרלים ומים בשפע. שורשים אשר מצליחים לחדור לביוב מתפתחים בקצב מסחרר ועלולים לסדוק ואף לשבור את בריכות הביוב כך שנדרשת התערבות מהירה ואפקטיבית.
✔ החלפת משאבות טבולות - שירות נוסף שרלוונטי בעיקר לבתים פרטיים שכוללים גם מרתפים או יחידות דיור שמערכת הביוב בהן נמצאת במפלס נמוך יחסית. 
✔ תיקוני פאץ' - שיטה המבטיחה אפס נזקים לגינות או למשטחי שיש יוקרתיים שמתחתיהם עוברים צינורות ביוב, ובאופן טבעי זו השיטה שיש להשתמש בה לתיקון הצינור כאשר מגלים שבר או נתק והתיקון מתבצע מתוך הצינור ללא הרס וללא חפירות בבית פרטי בסביון שיש בו גינה מטופחת להפליא, מטבחים יקרי ערך וכו'.

אני מיומן עד מאוד בביצוע כל סוגי עבודות הביוב הנ"ל, וכן עבודות ביוב חיוניות אחרות, ובכל המקרים אני מתחייב ליושרה מוחלטת, אדיבות ומאור פנים לאורך כל ביצוע העבודה ועל שימוש בחומרים איכותיים העומדים בכל התקנים העדכניים - כך שמובטחת לכם חזרה מהירה ונעימה לשגרה שכולה נחת.

שירותי ביוב נוספים שאני מבצע לרווחת תושבי סביון

כבעל ביובית מאובזרת היטב הנותנת מענה לבעיות מגוונות אני מבצע לרווחת תושבי סביון עבודות ביוב נוספות, וביניהן:
✔ צילום מרזבים - ובפרט לקראת עונת החורף על מנת למנוע את התופעה של חדירת מים ממרזב עקב תקלות שונות הקשורות בו כולל תיקון פנים צנרת ללא שבירות ומתוך הצינור במקרה של נזילה לתוך הבית.
✔ שטיפת קווי ביוב.
✔ ניקוי שומנים מהביוב.

וישנם עוד שירותי ביובית בסביון ואת כולם אני מקפיד לבצע במקצועיות חסרת פשרות, בעזרת ציוד מהמתקדמים בתחום וחומרים ואביזרים בעלי תו תקן.


מה אומרים עלי

 
 
 
 


מחפשים שירותי ביובית בסביון כי הסבל מהביוב בלתי ניסבל? 

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל: