שירותי ביובית בראשון לציון

מחפשים שירותי ביובית בראשון לציון כי האמבטיה מוצפת בגלל בעיה בביוב? הכיור במטבח שוב מלא במים מצחינים ואתם עובדי עצות? 

לפני שאתם מזמינים ביובית חשוב שתבינו שרק פתרון יסודי ע"י אינסטלטור מקצועי ומנוסה כמוני יבטיח לכם שקט נפשי, בית נקי ואיכות חיים לאורך זמן.
הלקוחות הנאמנים הרבים שלי באזור ראשון לציון והסביבה הם העדות הטובה ביותר לאיכות העבודה שלי, והוכחה נוספת היא האחריות המלאה שאני מעניק על שירותי ביוב שונים.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

מהן תקלות הביוב הנפוצות בראשל"צ ואיך אני מבטיח פתרון אפקטיבי?

בין תקלות הביוב הרווחות ביותר בהן אני מטפל בראשון לציון ניתן לציין את הבאות:
✔ סתימות בביוב - פתיחת סתימות ביוב הינה השירות הנפוץ ביותר בראשון לציון, הן כשמדובר בסתימות ביוב בבית משותף, הן כשמדובר בסתימת ביוב בבית פרטי והן במסגרת שירותי ביוב לתעשייה.
✔ חדירת שורשים לביוב - אחת הסיבות לסתימת ביוב או לסדקים/שברים בבריכת הביוב היא הימצאותם של שורשים בביוב (שכן לנוכח המים והחומרים המזינים הרבים שנמצאים בביוב הם צומחים בקצב מהיר ומתפתחים עד שעקב היעדר מקום הם מנסים לפרוץ החוצה ושוברים את הצינור).
✔ חדירת מים ממרזב - בעיה שעלולה להוביל לרטיבות בקירות ובעיות בריאותיות.
✔ שפיכת בטון או חומרי בניה לביוב או דפורמציות חמורות בעקבות עבודות בניה/שיפוצים - בחלק ממקרים אלה אני משתמש ברובוט ייעודי לפתיחת סתימות קשות.

בנוסף כוללים שירותי ביובית בראשל"צ גם שטיפה של קווי ביוב, החלפת צנרת ביוב שהתיישנה, ניקוי שומנים מביוב (הן בבנייני מגורים והן עבור עסקים ומפעלים), איתור בריכות קבורות ועוד.

ציוד מתקדם, חומרים איכותיים, עבודה מוקפדת - ואחריות מלאה

ברשותי ציוד מתקדם שכולל רובוט המסוגל לפתוח סתימות ביוב קשות במיוחד, מצלמות המספקות תמונות מפורטות ובאיכות HD של פנים הצנרת לקבלת אבחנה מדוייקת על הנעשה בתוך הצינור,מבחר של דיזות הידראוליות לסילוק שורשים מהביוב ללא שום נזק לצינור, ציוד ייעודי לביצוע תיקון טלאי (תיקון פא'ץ) בצנרת הביוב והמרזבים ללא שבירות וללא חפירות ובאופן כללי ביובית מאובזרת להפליא לפתרון מגוון רחב של בעיות,ועוד...

בנוסף אני מתחייב על שימוש בחומרים איכותיים שעומדים בכל התקנים המחמירים ועל עבודה מדויקת ומוקפדת, ועל כן יודע בוודאות שהתיקונים שאני מבצע יחזיקו מעמד שנים רבות רבות - ובהתאם האחריות שאני מספק על כל עבודה.
 
 

מחפשים שירותי ביובית בראשון לציון כי הסבל מהביוב בלתי ניסבל? 

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל:

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל  כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ולהזמין שירותי ביובית ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל: