שירותי ביובית בשרון

מחפשים שירותי ביובית בשרון? סתימת ביוב מציפה את הבית שלכם? רוצים פתרון מהיר לבעיה?
הניסיון המגוון שצברתי במשך שנים רבות של עבודה כאינסטלטור בשרון, הציוד המשוכלל שברשותי והאחריות המלאה שאני מעניק על שירותי ביוב שאני מציע ועל כל העבודות שאני מבצע מבטיחים לכם ראש שקט לטווח הארוך ובעיקר שגרת חיים נעימה שאינה מופרת ע"י ריחות רעים והצפות ביוב.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

ציוד משוכלל לביצוע מגוון רחב של שירותי ביוב באזור השרון

לאורך השנים צברתי קהל לקוחות רחב באזור השרון (כמו גם באזורים אחרים), ולאחר שתתקשרו אליי תבינו גם אתם למה כל אותם לקוחות שומרים לי אמונים: אני מקפיד להגיע בזמן שקבענו, מאתר בדיוק מהם הגורמים לתקלה, מבצע את התיקון ביסודיות ובמקצועיות ללא שום פשרה ועם חומרים ואביזרים ברמת איכות גבוהה - והכול במחירים הוגנים ומשתלמים.

המגוון הרחב של שירותי ביובית בשרון שאני מספק כולל פתרונות אפקטיביים גם לבעיות הכי מורכבות, וזאת בזכות הציוד המשוכלל שברשותי:

✔ ציוד צילום המספק תמונות מפורטות של פנים צנרת הביוב ברזולוציה גבוהה ובאיכות HD. המצלמה מאפשרת התמקדות בכל נקודה ספציפית לאורך הצנרת, מאירה את פנים הביוב ומקנה לי את היכולת לזהות את הסיבות המדויקות ללא שום ניחוש לסתימה או לתקלה.

✔ דיזה הידראולית רבת עוצמה הבנויה במיוחד לחיתוך שורשים אשר חדרו לביוב ללא שום נזק לצינור שטוחנת את השורש לרסק ומנקה את הצינור לכול אורכו וכל קוטרו.

✔ רובוט ייעודי לפתיחת סתימות ביוב קשות במיוחד (בשל בטון שנשפך בטעות אל הצנרת, דפורמציות חמורות שורשים אשר התעבו בצינור ונהפכו לגזעים ועוד..)

✔ ציוד לתיקון פאץ' (טלאי) אשר מאפשר לי לבצע תיקון של שברים או נתק שנמצא בצינור או במרזבים וכל זאת ללא שבירות חפירות או הריסות אלא הכול מתבצע מתוך הצינור בלבד.

בזכות המכשור המתקדם והנסיון הרב שלי אני מסוגל לפתור בעיות ביוב אותן ביובית רגילה לא תצליח להעלים ולפתור.

פתרון כל סוגי הבעיות בכל סוגי הביובים

אני מציע שירותי ביוב באזור השרון לכל סוגי הלקוחות, פרטיים ועסקיים גם יחד, בכל סוגי המבנים ובכל תשתית ביוב שהיא - חדשה, ישנה, פשוטה יחסית (ומתאימה לבית בודד), גדולה יותר (למשל כזו המותקנת בבניין רב קומות) ומורכבת במיוחד (עבור מפעלים ועסקים גדולים).
בין שירותי הביוב אותם אני מבצע במיומנות וביעילות:


✔ פתיחת סתימות ביוב
✔ צילום מרזבים / צנרת ביוב
✔ שטיפת קווי ביוב
✔ חיתוך שורשים בביוב (שהרי בשרון צמחיה עשירה שבלא מעט מקרים מחדירה שורשים אל בריכות ביוב ועלולה לפגוע בהן).
✔ תיקון פאץ'
✔ החלפת משאבות טבולות
✔ ניקוי שומנים מהביוב
✔ איתור בריכות נסתרות/קבורות

ובעיות נוספות שאת כולן אני פותר מתוך מחשבה על הטווח הארוך, עם ציוד מתקדם וחומרים איכותיים, באחריות מלאה - ולא פחות חשוב, עם מקצועיות מאוד גבוהה ומאור פנים אמיתי.


 
 
 
 

מחפשים שירותי ביובית בשרון
כי הסבל מהביוב בלתי ניסבל? 

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל  כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ולהזמין שירותי ביובית ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל: