שירותי ביובית בתל אביב

מחפשים שירותי ביובית בתל אביב? ביוב גולש והצחנה מטרידה? החצר מלאה ניחוחות ביוב מצחינים?

לא משנה מאיזו תקלת ביוב אתם סובלים, בכל מקרה אצלי, אהוד אלחנתי, תמצאו את הפתרון. אני אגיע במהירות, אברר באמצעות ציוד משוכלל מהי הסיבה לבעיה בביוב ואבצע תיקון יסודי ומעמיק שיבטיח לכם ביוב תקין לחלוטין לטווח הארוך, שקט נפשי ובית נקי, כך שתוכלו לחזור וליהנות משגרת חיים נעימה.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

למה שיחת טלפון אליי היא הדבר הנכון ביותר לעשות בכל מקרה של תקלה בביוב?

חשוב להבין שלא כל ביובית מסוגלת לבצע את כל סוגי הבדיקות והתיקונים, ולא כל אינסטלטור שמציע שירותי ביוב בתל אביב יכול להבטיח פתרון מקיף באחריות מלאה כפי שאני עושה.

רק שילוב בין ניסיון עשיר, מקצועיות חסרת פשרות, שימוש בחומרים איכותיים גם כן ללא פשרות וציוד מתקדם מבטיח – ומקיים! – פתרון אפקטיבי לאורך זמן.

ציוד – ברשותי מצלמת HD משוכללת אשר מספקת תמונות מדויקות ומפורטות של פנים כל צנרת ביוב, כך שאני יכול לאבחן את מצבה ולזהות כל בעיה גם אם היא נסתרת מן העין, רובוט אשר יודע לפתוח סתימות ביוב קשות, דיזה הידראולית לסילוק שורשים מביוב, ועוד.

✔ חומרים – אני מתחייב להשתמש אך ורק באביזרים וחומרים שעומדים בכל התקנים הרלוונטיים.
✔ מקצועיות – בנוסף אני מתחייב על ביצוע כל עבודת ביוב שהיא באופן המקצועי ביותר, מבלי לעגל פינות וללא קיצורי דרך.
 ניסיון – כאינסטלטור ותיק שטיפל בהצלחה באינספור בעיות ביוב אני אמון על תפעול נכון של כל הציוד שברשותי ועל הבנה מקיפה של מצב הביוב בכל מקרה, ובהתאם יודע להציע את הפתרון המתאים ביותר לכל מצוקה.

בזכות השילוב בין ציוד משוכלל, הקפדה על איכות החומרים והעבודה והניסיון אני יכול לספק בלב שקט אחריות מלאה על המגוון הרחב של שירותי ביוב שאני מציע – ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי התקלה לא תחזור על עצמה.

שירותי ביוב בתל אביב שאני מבצע במהירות וביעילות

עבודות הביוב הנפוצות ביותר בתל אביב שאותן אני מבצע בהצלחה הן:
✔ סתימת ביוב - פתיחת סתימות ביוב היא באופן טבעי השירות המבוקש ביותר. אני מגיע במהירות על-מנת שלא תיאלצו לסבול זמן רב שלא לצורך, מאתר את הגורם לסתימה ומבצע את כל מה שנדרש כדי שהביוב יחזור לזרום בצורה תקינה לאורך זמן רב. שירות זה מוענק הן לבעלי בתים פרטיים, הן לוועדי בתים בבניינים משותפים והן לבעלי עסקים ולמפעלי תעשייה.
✔ תיקון פאץ' – תיקון מורכב המחייב מקצועיות גבוהה במיוחד, ושמטרתו היא פתיחת סתימה בצנרת ביוב מבלי לפגוע במשטח שמעליה (כשמדובר בשיש יקר ערך, גינה מטופחת וכו').

שירותים נוספים:

✔ צילום קווי ביוב/ מרזבים
✔ שטיפת קווי ביוב/ מרזבים
✔ ניקוי שומנים בביוב
 חיתוך שורשים בביוב
✔ איתור בריכות קבורות
✔ שירותי אינסטלציה שונים

כל העבודות נעשות תוך הקפדה על מאור פנים, שקיפות מוחלטת במהלך כל העבודה, הצעת מחיר הוגנת ומעל לכל מקצועיות חסרת פשרות ואחריות מלאה על התיקון.


מה אומרים עלי

 
 
 
 
 
 
 
 

מחפשים שירותי ביובית בתל אביב כי הסבל מהביוב בלתי ניסבל? 

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל  כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ולהזמין שירותי ביובית ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל: