שירותי ביובית ע"י אינסטלטור מומחה 24 שעות

הביוב עלה על גדותיו בזמן הכי לא מתאים מבחינתכם? שעת ערב מאוחרת ואתם סובלים מסירחון כבד? אווירת השבת נהרסת בגלל צחנה עזה? הביוב גולש אל דירת הגן שלכם ונדרשת פעולה מהירה כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים?

ישנם מקרים שבהן חובה לפתור מיד את בעיית הביוב, גם אם מדובר בסוף השבוע או ביום חג, או לחילופין שעת ערב מאוחרת ביום חול – כאינסטלטור ותיק אני מודע למצבים האלה ועל כן מספק מענה 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, ומגיע מיד כדי לחסוך לכם עוגמת נפש מיותרת.

גם בשעות המאוחרות ובימי המנוחה אני מקפיד על עבודה מקצועית ללא פשרות ועל שימוש בחומרים איכותיים כך שתוכלו לשוב לשגרת החיים שלכם במהרה.

בין התיקונים הדחופים שאני מבצע: פתיחת סתימות בביוב, תיקון צנרת, החלפת משאבות טבולות ובעצם כל בעיה שאי אפשר להמתין עם הטיפול בה עקב חומרת הפגיעה.

שירותי ביובית 24/7 ניתנים הן לבתים פרטיים והן לבתים משותפים.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

פתיחת סתימות בביוב

השירות החיוני ביותר הוא פתיחת סתימות ביוב, ובהקשר זה חשוב להדגיש כי גם בשעות מאוחרות וגם בשבתות וחגים אני מגיע עם ציוד מתקדם כדי להבטיח פתיחת סתימה בכל מקרה, גם אם מדובר בסתימות קשות במיוחד.

בנוסף אני אמון על אבחון מדויק של המצב, בין השאר באמצעות ציוד צילום צנרת ביוב מהמתקדמים בעולם, כך שבסופה של עבודה לא תזכו "רק" בהקלה המיוחלת למשך הלילה או סוף השבוע אלא גם בפתרון יסודי שיבטיח לכם ביוב תקין ושקט נפשי לטווח הארוך.

שירותי אינסטלציה שמקורם בביוב

כאשר הכיור נסתם בבית או שהאסלה סתומה ואתם לא מצליחים לשחרר את הסתימה זה סימן שמקור הסתימה נמצא במקום אחר. זה הזמן להזמין אינסטלטור מומחה לבעיות אינסטלציה שמקורם בביוב.

בין אם צריך לבצע פתיחת סתימה בביוב או תיקון צנרת ביוב מורכב, אצלי תקבלו שירות אמין, מהיר שיפתור לכם את הבעיה.  

חיתוך שורשים בביוב

אחת הסיבות היותר נפוצות לסתימה בביוב, הן בבתים פרטיים והן בבנייני דירות, היא חדירת שורשים לביוב. עבור השורשים הביוב הוא סביבה אופטימלית והם מתפתחים בו בקצב מסחרר ועלולים לגרום לנזקים כבדים - ועל כן חשוב כשמתגלית בעיה זו לטפל בה במהירות.

אני אגיע אליכם עם ציוד ייעודי לחיתוך שורשים בביוב, ועוד כדאי להדגיש כי בכל מקרה של שורשים בביוב חשובה לא רק המהירות אלא גם המקצועיות, שכן התנהלות לא נכונה עלולה לא רק שלא לשפר את המצב אלא אף להוביל להחמרה של ממש.

והבעיה השנייה הנפוצה היא מגבונים אשר נתקעים בצינור וגורמים לסתימה או שהם מתלפפים עם משאבות הביוב וגורמים להפסקת פעולתן ולכן צריך להגיע לזהות את הבעיה ולפתור אותה במהירות.

שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי
 
 
 אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל כדאי לך ליצור איתי קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

אם הנך זקוק לשירותי ביובית כדאי לך ליצור איתי קשר בכל שעה ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל: