שירותי ביוב למפעלים ותעשייה

זקוקים לשירותי ביובית למפעלים ותעשייה כי הפעילות במפעל מושבתת עקב סתימה בביוב? הלקוחות שמגיעים לעסק מעקמים את האף בגלל הסירחון? העובדים מתלוננים על מפגע תברואתי?

שירותי ביובית למפעלים ותעשייה הם עסק רציני ואסור להפקיד אותם בידיים לא מקצועיות מספיק!

אם אתם רוצים פתרון מקיף ויסודי אל תסתפקו בעוד פתיחת סתימות ביוב שתחזיק מעמד זמן קצר, אלא התקשרו אליי, אהוד אלחנתי, ותזכו לראש שקט לטווח הארוך ובעיקר לביוב שעומד בכל העומסים וממלא את תפקידו בכל מצב.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

למה פנייה אליי היא האופציה המשתלמת ביותר עבורכם?
מפני שאני מתמחה במתן שירותי ביובית למפעלים ולתעשייה מזה שנים רבות.

 מפני שאני בעל ציוד מתאים לטיפול בבעיות ביוב בקנה מידה גדול - כולל רובוט מתקדם שפותח כל סתימת ביוב כולל במקרים שאינסטלטורים אחרים הרימו ידיים, ביובית עם צינור של 70 מטר עם אופציה להארכה וזרם מים בלחץ גבוה במיוחד עבור מקרים קשים, דיזה הידראולית לחיתוך שורשים בביוב ועוד.

 מפני שאני מבצע אבחון מדויק על בסיס צילום צנרת ביוב בעזרת מצלמה משוכללת, ובהתאם יודע בדיוק מה נדרש כדי לפתור את הבעיה שלכם.

 מפני שאני מקפיד לבצע כל עבודה באופן המקצועי ביותר ומשתמש אך ורק בחומרים ואביזרים בעלי תו תקן עדכני.

 מפני שאני מעניק אחריות מלאה על כל תיקון או החלפת צנרת ביוב.

 מפני שאני מקפיד לעמוד בלוחות הזמנים שסיכמנו, ומודע לצורך לטפל בבעיה בדחיפות על מנת לאפשר את פעילותו התקינה של העסק שלכם.

 ומפני שאני מספק הצעות מחיר תחרותיות מקצועית ומשתלמות.

צילום קווי ביוב

צילום צנרת ביוב במפעלים מחייב לא רק ציוד משוכלל אלא גם ניסיון עשיר בפענוח הממצאים, שכן מדובר בקווי ביוב בהיקף נרחב שעלולים לסבול ממגוון רחב של תקלות.

ציוד הצילום שברשותי מאפשר איתור כל בעיה, כולל הקטנה ביותר (שגם היא עלולה לגרום לנזק גדול ולהשבתת פעילות המפעל). במידת הצורך תוכלו לקבל ממני את התמונות וכן גם חוות דעת מנומקת בכתב.

פתיחת סתימות בביוב

פתיחת סתימות בביוב בתחומי מפעל או עסק מחייבת תשומת לב מרבית, אפילו יותר מבמקרים אחרים, וזאת על-מנת לא לפגוע בציוד או חומרי גלם יקרי ערך, ובאופן כללי לצמצם למינימום ההכרחי את הפגיעה בשגרת העבודה.

דגש נוסף מבחינתי על פתיחת סתימות במפעלים הוא המחשבה על הטווח הארוך, כך שתוכלו לחזור לשגרת פעילות מלאה מבלי לחשוש שמא בעיות הביוב יחזרו על עצמן.

חיתוך שורשים בביוב

ההשלכות החמורות של שורשים בביוב פוגעות גם במפעלי תעשייה.

חשוב להדגיש כי חיתוך שורשים בביוב באופן לא מקצועי מספיק עלול לגרום יותר נזק מתועלת, ובחלק מהמקרים אף מדובר בנזקים בלתי הפיכים, ועל כן מומלץ בחום לא להתפשר אלא להזמין את האינסטלטור הטוב ביותר והמנוסה ביותר בטיפול בשורשים שחדרו לביוב של המפעל.

שירותי ביובית לבתים משותפים

בנוסף למגוון הרחב של שירותי ביובית למפעלים ולתעשייה אני מציע גם שירותי ביוב לבתים משותפים, כולל ניקוי שומנים מהביוב, שטיפת קווי ביוב, תיקון במקרה של חדירת מים ממרזב ועוד - והכל במקצועיות ללא פשרות, עם חומרים איכותיים, באחריות מלאה, מחיר משתלם ושירות קשוב ולבבי.


שירותי ביובית ב:


לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי


 
 
 
 

אם הסבל מהביוב בלתי ניסבל כדאי לך ליצור איתי קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :