תיקון צנרת ביוב בבית משותף

סובלים מתקלת ביוב בבית משותף? כל השכנים מתלוננים על ריח נוראי וסכנה לבריאות? 

חושבים להזמין שוב ביובית?


אין סיבה שבניין שלם ימשיך לסבול - תיקון צנרת ביוב בבית משותף הוא עניין למקצוענים מנוסים כמוני, אהוד אלחנתי, כי רק זיהוי ודאי של מקור התקלה ותיקונה המלא יבטיח לכל הדיירים חיים נעימים לאורך זמן, כפי שמגיע להם.

מאחר שמערכות ביוב בבניינים משותפים הן מורכבות יותר מטבען ומחייבות עבודה מקצועית במיוחד - למשל לשם תיקון פנים צינור - הרי שהניסיון הרב שצברתי והידע המעמיק בכל הקשור לשירותי ביוב מתקדמים הם יקרי ערך ובאים לידי ביטוי מלא.

בנוסף אני מציע שירותי ביוב מגוונים לתחזוקה שוטפת של קווי ביוב ומרזבים בבניינים משותפים - כי כשמדובר בביוב המשפט "להקדים תרופה למכה" נכון במיוחד וכך למשל שטיפת קווי ביוב בתדירות נאותה תמנע תקלות שלא יגרמו לצחנה ועוגמת נפש אלא גם יעלו לכם ביוקר, הרבה יותר מעלות התחזוקה הנכונה.
בניין משותף דורש שיתוף פעולה מלא מצד כל הדיירים ובפרט כשיש לקבל החלטות חשובות כגון האם הגיע הזמן להחליף את צנרת הביוב הקיימת.

מסיבה זו כדאי במקרים של צנרת מיושנת שכבר לא עומדת בעומסים הקיימים להתקשר אל אינסטלטור בעל יושרה כמוני. אחרי שנים כה רבות במקצוע ועם המון לקוחות נאמנים שחוזרים לשכור את שירותיי, גם אתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאם אני ממליץ על החלפת קווי ביוב הרי שזו האלטרנטיבה הטובה ביותר עבורכם.

בנוסף תוכלו לדעת בוודאות כי העבודה תתבצע באופן מקצועי, עם אביזרים וצינורות באיכות גבוהה במיוחד (פשרה לגבי טיב החומרים תוביל לחזרתם של כשלים שונים שוב ושוב!).

בנוסף אני מתחייב לספק הצעת מחיר הוגנת, ומשתלמת מאוד לנוכח האחריות המלאה על טיב העבודה ואיכות המערכת החדשה.
שירות נוסף שאני מבצע ברמה גבוהה ושעשוי למנוע תקלות וצורך בתיקון צנרת ביוב בבניין משותף הוא שטיפת קווי הביוב וכן שטיפת מרזבים

את שטיפת קווי הביוב אני והצוות שלי מבצעים בשיטת ההידרו-ג'ט, עם מים בלחץ גבוה - השיטה האפקטיבית ביותר. במידת הצורך ואם דיירי הבניין המשותף או הוועד חפצים בכך, נבצע גם צילום צנרת ביוב בעזרת ציוד משוכלל במיוחד, כך שנוכל לספק אבחון מקיף ומדויק להפליא של הנעשה בתוך צנרת הביוב.

שטיפת המרזבים מקטינה את הסיכון של חדירת מים ממרזב, מצב שגורם לרטיבות בקירות הפנימיים בבתים, דבר שמהווה סכנה בריאותית של ממש. במידת הצורך יתבצע תיקון פאץ' למרזב שאינו תקין.למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

שירותי ביובית ב:

לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי 
 

מחפשים אינסטלטור לתיקון צנרת ביוב בבית משותף?

כדאי לך ליצור קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.
אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :

מחפשים אינסטלטור לתיקון צנרת ביוב בבית משותף?

  כדאי ליצור איתי קשר ואפתור 
את הבעיה במהירות וביעילות.
אפשר לנייד:  054-5444011 
ואפשר במייל: