תיקון צנרת ביוב - לפתור את הבעיות אחת ולתמיד

מתלבטים אם לעשות תיקון צנרת ביוב כי שוב הביוב נסתם וריח צחנה נכנס לבית ואתם אובדי עצות?

רק לא מזמן הזמנתם ביובית ששאבה את הביוב והבעיה חזרה על עצמה?


אתם יכולים להזעיק שוב ביובית ולבצע עוד שאיבת ביוב או לפנות אליי לאהוד אלחנתי אינסטלטור מומחה לבעיות ביוב על מנת למצוא את הבעיה האמתית בביוב הסתום.

יכול להיות שהבעיה היא בצנרת הביוב או שיש שורשים בביוב ואז צריך לאתר את מקור הבעיה ולבצע תיקון צנרת ביוב.

אפשר להתקשר אליי: אני והצוות המקצועי שלי נגיע אליכם (בדיוק בזמן שבו קבענו!), נבחן את כל קווי הביוב באמצעות ציוד משוכלל ועל סמך הניסיון הנרחב שלנו בשירותי ביוב, נאתר את התקלה, נזהה היכן נדרש תיקון ומה צריך להחליף וניתן לכם הצעת מחיר הוגנת ובעיקר משתלמת.

המוניטין שלי מבוסס על המון לקוחות מרוצים, ובהתאם אני מקפיד להקים מערכות ביוב חדשות שעומדות בכל התקנים הכי מחמירים ולא מתפשר על טיב העבודה - הכל כדי שאתם תוכלו לישון בראש שקט וללא ריחות מטרידים.
פתיחת סתימות ביוב ע"י שאיבת מי הביוב המעופשים בדרך כלל לא פותרת את הבעיה עד תומה. ישנם מקרים שבהם נדרש תיקון צנרת ביוב או החלפתה, ובהתאם אלו הם שירותי ביוב מבוקשים במיוחד.

נכון, אף אחד לא שש לתקן צנרת ביוב אבל האלטרנטיבה, תקלות חוזרות ונשנות בביוב בדיוק ברגעים הכי לא מתאימים, משמחת הרבה פחות, שלא לדבר על הסכנות הבריאותיות שעלולות להיגרם לנו עקב צנרת ביוב לא תקינה.

תיקון צנרת ביוב או החלפתה הן עבודות שרצוי להפקיד בידיים מקצועיות  ואמינות.
שימוש בצינורות ואביזרים באיכות ירודה או עבודה ברמה בינונית הם ערובה לתקלות נוספות בביוב ולעוגמת נפש.

העבודה שלי והעובדה שמדובר בתיקון יסודי שיורד לשורשי הבעיה מבטיחים לכם שקט נפשי וביוב שלא מתקלקל שוב ושוב ופוגע באיכות החיים שלכם.
בין הסיבות האפשריות לתקלות המחייבות לא רק פתיחת סתימות ביוב אלא גם תיקון צנרת ביוב או החלפתה: חדירת שורשים בביוב והתפשטותם עד כדי פגיעה בצינורות, סדקים או שברים בצנרת עקב בלאי טבעי ותנודות קרקע (ובפרט כשמדובר בצנרת ביוב מיושנת), פגיעה בתשתית הביוב עקב עבודות שבוצעו באופן רשלני, ועוד.
על אחד הקירות שלכם הופיעו פתאום סימני רטיבות ואתם לא יודעים מהו מקור המים? במקרים רבים הסיבה לכך היא מרזב. בעזרת מצלמה מיוחדת אני אגלה את מקור הרטיבות (שעלולה להיות מסוכנת מאוד מבחינה בריאותית!) וכמובן שאבצע את התיקון הנדרש במלואו, כשבחלק מהמקרים נדרש תיקון פאץ' ובכל מקרה הקיר שלכם יחזור להיות יבש ובטוח עבורכם.
למידע ולהזמנת
שירותי ביובית 
או לנייד:

054-5444011

שירותי ביובית ב:

לאזורים נוספים חייגו אלינו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי


 

אם הנך זקוק לתיקון צנרת ביוב כדאי לך ליצור קשר ואפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

אפשר לנייד: 054-5444011 
ואפשר במייל :